przedszkole176 eprzedszkola.pl

Przedszkole Samorządowe nr 176

The web page przedszkole176.eprzedszkola.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have downloaded one page inside the web page przedszkole176.eprzedszkola.pl and found zero websites associating themselves with przedszkole176.eprzedszkola.pl.

PRZEDSZKOLE176.EPRZEDSZKOLA.PL TRAFFIC

The web page przedszkole176.eprzedszkola.pl is seeing varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole176.eprzedszkola.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole176.eprzedszkola.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole176.eprzedszkola.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE176.EPRZEDSZKOLA.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE176.EPRZEDSZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole176.eprzedszkola.pl Mobile Screenshot of przedszkole176.eprzedszkola.pl Tablet Screenshot of przedszkole176.eprzedszkola.pl

PRZEDSZKOLE176.EPRZEDSZKOLA.PL SERVER

I caught that a single page on przedszkole176.eprzedszkola.pl took eleven thousand three hundred and twenty-five milliseconds to come up. Our parsers could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
94.23.24.38

We caught that przedszkole176.eprzedszkola.pl is utilizing the nginx server.

Przedszkole Samorządowe nr 176

The web page states the following, "W piątek 12 czerwca na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się rodzinny piknik." I viewed that the web page also said " W czasie pikniku dzieci z poszczególnych grup przedstawiły programy artystyczne dla Rodziców i gości." They also said " Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców! Data dodania 2015-07-01 123000. Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego w Czasławiu. W dniu 11 czerwca młodsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wyc."

Aktualności

Metody i formy pracy z dziećmi. Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 9. Informacje na temat Przedszkola Nr 70 pobierz. Informacje na temat Przedszkola Nr 315 pobierz. Informacje na temat Przedszkola Nr 59 pobierz. Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu.

Piżamę podpisaną imieniem i nazwiskiem.

Witaj na naszej stronie! Przedszkole 18 w Gdyni

Twoje pociechy w najlepszych rękach. Indywidualne podejście do każdego dziecka. Ul Krawiecka 35, 81-178 Gdynia,. Witamy serdecznie na stronie internetowej naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszym przedszkolu, bieżących wydarzeniach i programie nauczania. Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdyni.