PRZEDSZKOLE KREDKA Kamieniec Wrocławski

The web page kredka.eprzedszkola.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have downloaded one page inside the web page kredka.eprzedszkola.pl and found zero websites associating themselves with kredka.eprzedszkola.pl.

KREDKA.EPRZEDSZKOLA.PL TRAFFIC

The web page kredka.eprzedszkola.pl is seeing varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for kredka.eprzedszkola.pl

Traffic ranking (by month) for kredka.eprzedszkola.pl

Traffic ranking by day of the week for kredka.eprzedszkola.pl

LINKS TO KREDKA.EPRZEDSZKOLA.PL

WHAT DOES KREDKA.EPRZEDSZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of kredka.eprzedszkola.pl Mobile Screenshot of kredka.eprzedszkola.pl Tablet Screenshot of kredka.eprzedszkola.pl

KREDKA.EPRZEDSZKOLA.PL SERVER

I caught that a single page on kredka.eprzedszkola.pl took nine hundred and sixty-two milliseconds to come up. Our parsers could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
54.36.168.26

We caught that kredka.eprzedszkola.pl is utilizing the Apache server.

PRZEDSZKOLE KREDKA Kamieniec Wrocławski

The web page states the following, "55 - 002 KAMIENIEC WROCŁAWSKI." I viewed that the web page also said " OTWARTE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU." They also said " Kredka to przyjazne miejsce, w którym stworzyliśmy miłą i kameralną. A sprzyjają temu małe grupy,. Domowa własna kuchnia i piękny. Dzięki naszym oddanym wychowawcom Wasze dziecko spędzi. Przedszkolem usytuowanym w gminie Czernica."

. KREDKA - Pracownia Twórczego Rozwoju Dziecka .

Zostajesz na ferie w miecie? Przyjd do nas i spd twórczo czas! Zapraszamy na Zim w Kredce. Wicej infromacji w zakadce - WYDARZENIA.

Kredka - kawiarnia, księgarnia, klub - Aktualności

Zachęcamy do zapoznania się z nowym planem naszych zajęć.

Atelier KreDKa

Familijne wydarzenie będzie obfitowało w liczne atrakcje. A co w programie? Godz 18.

zabawy z osiecka dla dziecka, mamy i taty

Zabawy z osiecka dla dziecka, mamy i taty. Czwartek, 22 kwietnia 2010. Zbieram tekturowe opakowania, rolki po papierze i ręcznikach papierowych. można z nich wyczarować cuda. Prace można ozdobić farbami lub flamastrami, wyklejać je koloowym papierem, cekinami, piórkami itd. Czwartek, 01 kwietnia 2010.

Kred Leader Summit Leaderboard powered by Kred.com

FAQ and how we calculate these scores.